Twoje przyjęcie
w Restauracji Grand Kasprowy

Doskonała kuchnia i komfortowa atmosfera

Szukasz sali, gdzie oprócz wyśmienitej kuchni Twoi goście będą się cieszyć prywatnością, komfortową atmosferą i przepięknym widokiem na Tatry? W eleganckich wnętrzach Restauracji Grand Kasprowy możemy ugościć do 100 osób. Zorganizujesz u nas chrzciny, komunię, urodziny, jubileusze, kameralne wesele, rodzinny obiad, uroczystą kolację czy spotkanie firmowe.

Oferujemy:

Dedykowane menu
W zależności od charakteru uroczystości oraz Twoich preferencji szef kuchni przygotuje kilka propozycji menu, także wegetariańskiego. Potrawy przygotowujemy ze świeżych składników, pochodzących najczęściej od lokalnych hodowców i rolników, zaś wyjątkowy smak i aromat dań zapewnia piec opalany węglem drzewnym.

Pyszne torty
Nasz cukiernik wyczaruje tort na każdą okazję i porę roku: od lekkich i owocowych po wyraziste torty z czekolady. Udekorowane stają się prawdziwymi dziełami sztuki cukierniczej.

Autorską kawę
W Restauracji Grand Kasprowy parzymy wyjątkową kawę. Jest to specjalnie dla nas przygotowana autorska mieszanka ziaren z certyfikowanych plantacji.

Doskonałe wina
Pomożemy dobrać odpowiednie wino. Jeśli Twoi goście są prawdziwymi znawcami, zaskoczymy ich dobrym rocznikiem z najszlachetniejszych szczepów. A jeśli wino ma być tylko dodatkiem, zaproponujemy coś o klasycznym, przyjemnym bukiecie.

Unikalny wystrój
Wnętrza Restauracji Grand Kasprowy ozdobili najlepsi lokalni rzemieślnicy i artyści. W nietypowych aranżacjach pojawiają się u nas tradycyjne podhalańskie motywy takie jak parzenice czy góralski opasek. Całość tworzy atmosferę luksusowego komfortu.

Taras z widokiem
Dla naszych gości udostępniamy także słoneczny taras z zachwycającym widokiem na Giewont i Tatry.

Fachowe wsparcie
Na każdym etapie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i fachową pomoc. Jeśli zapragniesz zapewnić swoim gościom dodatkowe atrakcje, przygotujemy to za Ciebie. Twoim jedynym zajęciem będzie radość ze wspólnego świętowania.